Rozwiązanie jest przed nosem

Nisita®

Chcemy, by każdy mógł w szybki i bezpieczny sposób rozwiązać problem z suchym i zatkanym nosem i poczuć swobodę normalnego oddychania. Nisita® spray do nosa i Nisita® maść to wysokiej jakości skuteczne i praktyczne rozwiązanie.

Łagodny, fizjologiczny skład, który nie podrażnia śluzówki, nie zawiera aerozolu i konserwantów, do łatwego i wygodnego stosowania od pierwszego dnia życia.


Dlaczego właśnie Nisita®?

308691

Zapewniamy sobie możliwość swobodnego oddychania właśnie wtedy, gdy nasz nos jest zatkany. Mamy trudności ze snem, wykonywaniem codziennych czynności i byciem w pełni sił! Spray Nisita® to łagodne i pewne rozwiązanie problemu zatkanego nosa, którym szybko zaczniesz oddychać i jednocześnie zregenerujesz śluzówkę!

Dowiedz się więcej o sprayu Nisita®!

Dowiedz się więcej o maści Nisita®!

 Kiedy zapytać o spray i maść Nisita® w aptece?

  • Kiedy nos potrzebuje regeneracji śluzówki
  • Kiedy chcesz ochronić śluzówkę nosa przed wysuszeniem
  • Rozpuścić zaschniętą wydzielinę w nosie
  • Kiedy masz zatkany nos

Dla kogo jest przeznaczony spray Nisita®?

  • Nadaje się dla dorosłych, dzieci i niemowląt
  • Nie zawiera konserwantów (można go używać przez dłuższy okres)

Tutaj kupisz Nisita®

Dla tych, którzy chcą wiedzieć – co zawiera Nisita®?

Nisita® zawiera sole chlorku sodu i wodorowęglanu sodu. Jony sodu i chlorku są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek, które wydzielając śluz ustanawiają naturalny mechanizm nawilżania śluzówki i oczyszczania powietrza. Z drugiej strony, wodorowęglan sodu utrzymuje alkaliczne pH śluzówki nosa, co umożliwia optymalną aktywność systemu rzęsek odpowiedzialnego za usuwanie zanieczyszczeń z błony śluzowej nosa.


Produkty powiązane