Struktura firmy i kontakt

Management

  • Tomislav Kurelac – Wiceprezes zarządzający działalnością Salveo Poland

Dział Marketingu:

  • Beata Czyrko, Dyrektor ds. Produktu
  • Daniel Matczak, Kierownik ds. Produktu

Dział Sprzedaży:

  • Radosław Pilipczuk, Dyrektor Sprzedaży
  • Arkadiusz Strugielski, Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Sebastian Bryk,Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Rafał Olejok, Kierownik ds. Dystrybucji
  • Iwona Trawczyńska, Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Mateusz Pacyna, Kierownik ds. Kluczowych Klientów
  • Michał Czarnota,Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Przedstawiciele Medyczno-Farmaceutyczni:

Krzysztof Bomba 0048 728 655 617 k.bomba@salveo-pharma.com Rzeszów
Krzysztof Gogołowicz 0048 533 323 871 k.gogolowicz@salveo-pharma.com Śląsk północ
Aleksandra Gołębiewska 0048 533 323 027 a.golebiewska@salveo-pharma.com Kalisz
Olga Janik 0048 728 653 151 o.janik@salveo-pharma.com Lublin
Magdalena Olbert 0048 728 647 123 m.olbert@salveo-pharma.com Szczecin
Hanna Kuliszko 0048 533 323 047 h.kuliszko@salveo-pharma.com Zielona Góra
Robert Najda 0048 533 323 875 r.najda@salveo-pharma.com Warszawa wschód
Monika Riwoń 0048 533 323 870 m.riwon@salveo-pharma.com Wrocław
Urszula Narkiewicz 0048 533 323 045 u.narkiewicz@salveo-pharma.com Olsztyn
Ewelina Pilszczek 0048 533 323 039 e.pilszczek@salveo-pharma.com Kraków
Magdalena Rutkowska-Majewska 0048 533 323 874 m.rmajewska@salveo-pharma.com Łódź
Łukasz Chudziński 0048 728 648 343 l.chudzinski@salveo-pharma.com Poznań wschód
Michał Tomaszczyk 0048 728 656 852 m.tomaszczyk@salveo-pharma.com Śląsk południe
Tomasz Twardy 0048 533 323 046 t.twardy@salveo-pharma.com Śląsk zachód
Ewelina Zbyrad 0048 533 323 872 e.zbyrad@salveo-pharma.com Kraków
Justyna Owczarzak 0048 694 398 554  j.owczarzak@salveo-pharma.com Bydgoszcz, Toruń
Alicja Stasiak 0048 533 323 873 a.stasiak@salveo-pharma.com Gdynia, Gdańsk
Renata Domalewska 0048 533 323 028 r.domalewska@salveo-pharma.com Białystok
Robert Fryzel 0048 533 323 876 r.fryzel@salveo-pharma.com Kielce
Kamil Zabłocki 0048 533 323 049 k.zablocki@salveo-pharma.com Warszawa północ
Artur Adamczyk 0048 533 323 048 a.adamczyk@salveo-pharma.com  Warszawa wschód

Asystent Zarządu

  • Łukasz Wójtowiec, Asystent Zarządu

Hurtownia

  • Przemysław Pilut, Kierownik Hurtowni
  • Waldemar Napiórkowski, Magazynier

Kontakt

Salveo Poland Sp. z o.o.
Cypryjska 2A
02-761 Warszawa
tel: +48 22 121 13 05
office-pol@salveo-pharma.com
www.salveopharma.pl

Dane rejestrowe: Salveo Poland Sp. z o.o., Wojskowa 6/B2, 60-593 Poznań, Poland