Naturalna ochrona gardła

Pytania i odpowiedzi

 • Co sprawia, że Isla® skutecznie usuwa chrypkę i problemy z gardłem?
  Najczęstszymi czynnikami powodującymi problemy z głosem są: nagła zmiana temperatury otoczenia (przechłodzenie związane z porą roku, klimatyzacja), nadwyrężanie głosu (zawodowe lub okazjonalne) oraz spożywanie zimnych napojów lub lodów. Pastylki do ssania Isla® zawierają wyciąg z porostu islandzkiego. Posiada on substancje śluzowe o charakterze przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Po zażyciu preparatu Isla® na śluzówce jamy ustnej i tylnej ściany gardła tworzy się delikatna lecznicza powłoka chroniąca gardło i struny głosowe przed czynnikami powodującymi zapalenie tych organów. Dlatego preparat Isla® można stosować zarówno leczniczo jak i profilaktycznie (przed wystąpieniem objawów chrypki w okresie gdy jesteśmy narażeni szczególnie mocno na czynniki szkodliwe).

 • Ile pastylek preparatu Isla® dziennie można przyjmować?
  Preparat Isla® jest preparatem bardzo bezpiecznym i nie ma ograniczeń ilości pastylek, które można dziennie zażywać. Nie ma również ograniczeń co do długości stosowania tego preparatu w zwalczaniu chrypki czy też jej zapobieganiu.
 • Czy kobiety w ciąży mogą stosować pastylki do ssania Isla®?
  Isla® jest preparatem bardzo bezpiecznym. Jednakże, jak zazwyczaj w przypadku również innych leków, preparat ten może być stosowany u kobiet w ciąży po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.
 • Od jakiego wieku dzieci mogą stosować pastylki do ssania Isla® ?
  Pastylki do ssania Isla® są przeznaczone dla dzieci powyżej 4 lat. Zazwyczaj bowiem wtedy podawanie dzieciom cukierków, gumy do żucia, tabletek nie stanowi dla nich problemu i nie wiąże się z ryzykiem ewentualnego zadławienia.
 • Który z palety smaków pastylek do ssania Isla® jest najlepszy dla dzieci?
  Dla dzieci polecamy nowość- isla junior dla dzieci po 4. roku życia.

 • Czy preparat Isla® jest preparatem na receptę?
  Preparat Isla® jest preparatem sprzedawanym bez recepty. Można się po niego udać bezpośrednio do apteki.

Zapytania

Dane zebrane podczas rejestracji tego formularza będą wykorzystywane tylko do wysłania odpowiedzi na Państwa pytanie.