Każda matka wie czego potrzebuje jej dziecko!

PRObalans Baby

Każda matka wie najlepiej, czego potrzebuje jej dziecko. Utrzymanie równowagi jest najważniejsze, a krople dla dzieci i niemowląt PROBalans Baby zawierają Lactobacillus rhamnosus SP1 i witaminę D3 – właśnie to, czego dziecko potrzebuje do zdrowego trawienia!

Dlaczego właśnie PROBalans Baby?

Utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej jest bardzo ważne!

Tu można kupić PROBalans Baby!

Niezbilansowana dieta, wirusy, bakterie i stres wpływają na równowagę między korzystnymi i szkodliwymi bakteriami w jelitach. Taka nierównowaga może prowadzić do biegunki, wzdęć, zaparć, skurczy w brzuchu i może mieć wpływ na naszą odporność.

PROBalans Baby to krople dla dzieci i niemowląt. Mogą być stosowane od razu po urodzeniu.

Zalecana dzienna dawka kropli ProBalans Baby zawiera 100% potrzebnej dziennej dawki witaminy D3 i  kultur bakterii kwasu zwanego Lactobacillus rhamnosus.

Dwa główne składniki, które zapewniają zdrowy układ pokarmowy twojego dziecka:

  • SP1 Lactobacillus rhamnosus (GG), rodzaj bakterii, która naturalnie istnieje w mikroflorze jelitowej dziecka.
  • Witamina D3 cholekacyferol, która zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój kości dzieci.

Znajdź PROBalans Baby!


ANTYBIOTYKI I BIEGUNKA
– W przypadku choroby lub infekcji często musimy zażywać antybiotyki w celu zniszczenia bakterii, które są zagrożeniem dla naszego organizmu. Niestety, antybiotyki niszczą również nasze pożyteczne bakterie – te, które chronią nasz organizm. Mogą się wtedy pojawić problemy trawienne (zaparcia, wzdęcia, skurcze w brzuchu, wymioty, itd.). Udowodniono, że zażywanie probiotyku PROBalans Baby w znacznej mierze zmniejsza ryzyko biegunki u niemowląt, gdyż chroni pożyteczne bakterie w organizmie.

BIEGUNKA U NIEMOWLĄT – Jest drugim najczęstszym problemem, który męczy niemowlęta, następującym po infekcji dróg oddechowych. Objawy to zwiększona ilość rzadkich stolców w ciągu dnia. Biegunkę powodują często, poza bakteriami, zmiany w żywieniu, zmiana otoczenia i nawyków żywieniowych. W przypadku, gdy biegunka trwa dłużej niż 24 godziny lub gdy twój niemowlak wykazuje oznaki odwodnienia – należy zasięgnąć porady lekarza.

Lactobacillus rhamnosus GG jest jednym z najczęściej badanych rodzajów bakterii kwasu mlekowego. Można znaleźć wiele badań, które świadczą o jego korzystnym działaniu dla niemowląt i dzieci.

 

Stosowanie kropli dla dzieci PROBalans Baby

Zalecana dawka kropli dla dzieci PROBalans Baby to 6 kropel dziennie. Możecie więc poinformować ojców, babcie i dziadków, że kropelki są bezpieczne i nie zaburzą apetytu niemowlaka. Krople PROBalans Baby dobrze jest stosować przez cały okres zimowy, a latem jedynie przez 14 dni. Niemowlęciu można je podać samodzielnie lub można dodać do chłodnego napoju (sok owocowy lub szklanka mleka).

Jeżeli dziecko przyjmuje antybiotyki, krople nie powinny być przyjmowane wcześniej niż 3 godziny po zażyciu antybiotyku.

Krople PROBalans Baby mogą przyjmować noworodki, jak i większe dzieci.

Ulotki produktu można pobrać tutaj:

Szczegółową ulotkę produktu PROBalans Baby pobierz tutaj (PDF)