Roślinny syrop na kaszel nr 1 na świecie

Prospan® Pastylki miękkie

Kiedy zmagasz się z kaszlem, sięgnij po Pastylki miękkie Prospan®! Zwalcz kaszel i oddychaj pełną piersią przez cały rok!

Dlaczego właśnie Pastylki Prospan®?

Pastylki Prospan® to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą dynamiczny,  aktywny tryb życia i szukają skutecznych, nowoczesnych rozwiązań w walce z kaszlem. Smaczne, miękkie pastylki rozpuszczają  się w ustach a zawarty w nich ekstrakt z liści bluszczu łagodzi kaszel. Niezależnie od sytuacji nie potrzebujesz już wody do popijania, miarki czy łyżeczki – wystarczy wziąć małą, smaczną pastylkę.

Picture1

Każda chwila jest cenna! Nie trać czasu i oddychaj pełną piersią przez cały rok. Zapytaj o Prospan® w pastylkach w najbliższej aptece.

Jak działają pastylki Prospan®?

Kaszel jest uporczywą dolegliwością, której chcemy się pozbyć jak najszybciej. Często bywa bolesny a dodatkowo daje poczucie trudności w swobodnym oddychaniu i wywołuje uczucie „ciasnego gardła’, które nie jest bezpośrednio związane z realnym bólem gardła.

Pastylki Prospan® dzięki zawartości ekstraktu z bluszczu EA 575® mają wielotorowe działanie:

  • Rozluźniają wydzielinę i umożliwiają jej usunięcie
  • Rozkurczają mięśnie gładkie oskrzeli i otwierają drogi oddechowe
  • Działają przeciwzapalnie
  • Łagodzą kaszel

Dla kogo są Pastylki Prospan®?

Pastylki Prospan® są przeznaczone dla każdego powyżej 6 roku życia, szczególnie dla aktywnych, dynamicznych osób, poszukujących nowoczesnych, skutecznych rozwiązań w walce z kaszlem.

Zalecana dawka:

Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 pastylka cztery razy dziennie
Dla dzieci w wieku 6-12 lat: 1 pastylka dwa razy dziennie.

Pastylki Prospan® są dostępne w opakowaniu po 20 pastylek bez recepty.

Nie zawierają cukru i glutenu.

 

Picture1