Roślinny syrop na kaszel nr 1 na świecie

Prospan® syrop na kaszel

Prospan® syrop dla dzieci i dorosłych o przyjemnym wisniowym smaku. Nie zawiera cukru, alkoholu ani sztucznych barwników.

Syrop Prospan® ułatwi każdy oddech!

Dlaczego pokochałeś syrop Prospan®?

1

Pamiętacie jeszcze z dzieciństwa minę, jaką robiliśmy, gdy mama na łyżeczce podawała nam syrop na kaszel. Często właśnie z czymś niesmacznym i z to właśnie najczęściej z syropami związane są nasze przykre wspomnienia i grymasy…

Syrop Prospan® przygotowaliśmy zupełnie naturalnie i daliśmy mu wspaniały smak wiśni, więc uwielbiają go zarówno dorośli, jak i dzieci!

Nie ma w nim cukru, alkoholu ani sztucznych barwników, a zawiera jedynie suchy ekstrakt z liści bluszczu!

Kiedy zapytać o syrop Prospan® w aptece?

  • Kiedy chcesz polepszyć odkrztuszanie kaszlu mokrego
  • Kiedy chcesz złagodzić kaszel

 Jak złagodzić suchy kaszel

Jak dawkować Prospan®?

Syrop Prospan® ma specjalnie zaprojektowany dołączony pojemniczek, który pozwala precyzyjnie odmierzyć dawkę syropu. Dawkę dostosowuje się do wieku, i można go stosować już od urodzenia, oczywiście po konsultacji z lekarzem. Szczegółowe wskazówki dotyczące dawkowania znajdują się tutaj.

Buteleczkę syropu Prospan można znaleźć w opakowaniu o pojemności 100 lub 200 ml.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ulotki produktu można pobrać tutaj:

Szczegółowa ulotka syropu Prospan® w formacie PDF