Struktura firmy i kontakt

Management

  • Mirna Radošević – Prezes Salveo Poland

Dział Marketingu:

  • Beata Czyrko, Dyrektor ds. Produktu
  • Sebastian Lewandowski, Kierownik ds. Produktu

Dział Sprzedaży:

  • Radosław Pilipczuk, Dyrektor Sprzedaży
  • Rafał Olejok, Kierownik ds. Dystrybucji
  • Mateusz Pacyna, Kierownik ds. Kluczowych Klientów
  • Michał Czarnota,Kierownik ds. Kluczowych Klientów
  • Iwona Trawczyńska, Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Sebastian Bryk,Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Arkadiusz Strugielski, Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przedstawiciele Medyczno-Farmaceutyczni:

Renata Domalewska 48 533 323 028 r.domalewska@salveo-pharma.com Białystok
Justyna Owczarzak 48 694 398 554  j.owczarzak@salveo-pharma.com Bydgoszcz Toruń
Alicja Stasiak 48 533 323 873 a.stasiak@salveo-pharma.com Gdynia Gdańsk
Aleksandra Gołębiewska 48 533 323 027 a.golebiewska@salveo-pharma.com Kalisz
Robert Fryzel 48 533 323 876 r.fryzel@salveo-pharma.com Kielce
Ewelina Pilszczek 48 533 323 039 e.pilszczek@salveo-pharma.com Kraków
Ewelina Zbyrad 48 533 323 872 e.zbyrad@salveo-pharma.com Kraków
Olga Janik 48 728 653 151 o.janik@salveo-pharma.com Lublin
Magdalena Rutkowska-Majewska 48 533 323 874 m.rmajewska@salveo-pharma.com Łódź
Krzysztof Czarnewicz 48 533 323 045 k.czarnewicz@salveo-pharma.com Olsztyn
Łukasz Chudziński 48 882 042 889 l.chudzinski@salveo-pharma.com Poznań
Krzysztof Bomba 48 728 655 617 k.bomba@salveo-pharma.com Rzeszów
Magdalena Olbert 48 728 647 123 m.olbert@salveo-pharma.com Szczecin
Michał Tomaszczyk 48 728 656 852 m.tomaszczyk@salveo-pharma.com Śląsk południe
Sylwia Dłubała 48 533 323 871 s.dlubala@salveo-pharma.com Śląsk północ
Monika Chmura 48 533 323 046 m.chmura@salveo-pharma.com Śląsk zachód
Kamil Zabłocki 48 533 323 049 k.zablocki@salveo-pharma.com Warszawa północ
Robert Najda 48 533 323 875 r.najda@salveo-pharma.com Warszawa wschód
Artur Adamczyk 48 533 323 048 a.adamczyk@salveo-pharma.com Warszawa wschód
Monika Riwoń 48 533 323 870 m.riwon@salveo-pharma.com Wrocław
Hanna Kuliszko 48 533 323 047 h.kuliszko@salveo-pharma.com Zielona Góra

Asystent Zarządu

  • Łukasz Wójtowiec, Asystent Zarządu

Hurtownia

  • Przemysław Pilut, Kierownik Hurtowni
  • Waldemar Napiórkowski, Magazynier

Kontakt

Salveo Poland Sp. z o.o.
ul. Cypryjska 2A
02-761 Warszawa
tel: +48 22 121 13 05
office-pol@salveo-pharma.com
www.salveopharma.pl