Produkty Engelhard Arzneimittel, a mianowicie: Prospan ® syrop na kaszel i tabletki do ssania na kaszel i chrypkę – Isla ®, są obecne w Polsce od 2000 r. i stanowią już znaną markę ze względu na ich wysoką jakość.

Syrop na kaszel Prospan ® to pierwszy na świecie syrop na kaszel z liści bluszczu ze statusem leku ziołowego, a więc z pełnym zestawem badań klinicznych świadczących o jego skuteczności i bezpieczeństwie. Jest to również jedyny syrop na kaszel z wyodrębnioną substancją czynną oraz pełnym opisem jej mechanizmu działania. Prospan ® jest doceniany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy, co znajduje odzwierciedlenie w rosnącej sprzedaży tego produktu.

Pastylki Isla ® to najbardziej popularne ziołowe lekarstwo na problemy z gardłem w Polsce. Popularność tego produktu wynika z jego skuteczności w leczeniu problemów z gardłem i chrypki oraz wyboru spośród czterech różnych smaków: Mint, Moos, Cassis i Ginger.

W lutym 2012 Engelhard Arzneimittel zdecydowała się otworzyć oddział w Poznaniu – Salveo Poland. Celem firmy jest dystrybucja oraz wsparcie marketingowe produktów farmaceutycznych EA oraz produktów innych firm farmaceutycznych. Firma każdego dnia dociera z informacjami na temat swoich produktów do środowisk medycznych, farmaceutów, jak i do samych pacjentów.

Portfolio produktów Salveo Polska jest stale rozbudowywane i najbliższej przyszłości zostanie poszerzone o nowe produkty na rynku polskim.